Květen 2015

Problémy s ŠvP

26. května 2015 v 9:48 | Naomi | 

Vítám všechny!

I přes všechna očekávání, úskalí, všechny argumenty a připomínky jsem se přemohla a jedu na ŠvP. Ti, co tento výraz slyší poprvé, (a to je vás docela dost) znamená to Škola v Přírodě. Ano, je to tak. Na začátku tohoto školního roku jsem se přestěhovala z jednoho dost malého města (cca 11 000 obyvatel) do Prahy, kde jsem doteď. V Praze jsem byla seznámena s pro mě nevou akcí, a to právě s ŠvP.

Citátek

22. května 2015 v 14:37 | Naomi | 
Osobně je tento citát skoro moje tvorba, ale já ho jen převzala z textu a vložila ho do obrázku. Tak snad se bude líbit!Vlčí krev - Déšť

15. května 2015 v 21:20 | Naomi |  Příběhy
Eli se ještě chvíli zrdžovala v nákupním centru, když si ukládala číslo na Kate do svého super-moderního mobilu. Dostala ho k narozeninám od rodičů, ale ve skutěčnosti se na tom podílela spíš babička. Nevnímala okolí a jen se zahleděla do jasně zářícího displaye, který oslňob'val všechny kolemjdoucí. Ale jakmile vyšla ven, jeho zář přestala být září. Vzhlédla k obloze a zamračila se. Vždyť ještě před chvíli bylo venku nádherně slunečno! Bylo totiž zataženo a vypadalo to, že bude za několik minut zase pršet. Eli si jen povzdechla. Teď musí opustit jediné připojení k wi-fi a k celkové společnosti. A navíc bude pršet. No skvěle. I když se většinou nesnažila myslet moc pozitivně, teď by se jí to hodilo.

Ale narozdíl od počasí a celkového okolí na ni v domě čekaly dobré zprávy. Její pobyt je proudoužil na neurčito, protože na silnicích se nedá jezdit, ani vlak se nemůže pohnout a žádné další spoje nejsou. Prý je to nějaká před.zimní vánice, i když ji meteorologové nepředpovídali. Sice v tomhle zapadákově zustané déle, ale zase nebude muset chodit do školy. A máma jí posílala zprávu, že zařídila, aby jí úkoly nechodily. Což ji teprve překvapilo, protože její matka vždy dbala na dodžování domácích úkolů a povinností vůbec! Ale nechala to být, protože věděla, že na tom měla babička svůj velký podíl znovu.
jen co si to od babičky doposlechla, skočila jí do náruče - a to to moc často nedělala - a babička zavrávorala a málem upadla. Taky Eli už nebylo pět let, že? rozeběhla s nahoru, aby se stihla převléci do nového oblečení a předvést se v něm babi. Nevěděla, co si má vyzkoušet jako první, ale po dlouhém, hodně dlouhém rozhodování dospěla k názoru, že bude nejlepší vzít si nové černé triko - samozřejmě značkové - a džínové kraťasy. Rychle seběhla z půdy dolů, aby se babi ukázala. A jí se to moc líbilo.

Déšť jí ale znemožnil jít ke Kate domů nebo někam jinam na návštěvu. Jak babi říkala - mohla bys nastydnout, děvenko! Ale je moc zajímavé, že do lesa na houby mohla. Tak se převlékla do domácího oblečení a nasadila si kapuci. Ven se jí moc nechtělo, přeci jen už tam byla zima, ale chtěla to mít za sebou, tak rychle vyrazila. Nezaslechla ale už babiččino volání, aby se vrátila. Měla počkat na dědu, do lesa sama nesmí! Ale teď už bylo pozdě...

Eli se mezi tím procházela úzkou pěšinkou v nedalekém lese.
Mezi listy prosvítalo trochu světla a ani tu tolik nepršelo.
Zanedlouho ale přišla do temnější části lesa.
Jakoby něco cítila a něco slyšela v hlavě.
Najednou ji ukrutně rozbolela.
Začala se otáčet kolem sebe, a když se ohlédla, spatřila stále se zvětšující stín.
Couvla, ale zakopla o kořen.
Ležela na zemi bezbranná, bez možnosti se hnout.
Byla v pasti.

Nové obrázky? Ano, už zase...

11. května 2015 v 13:30 | Naomi |  Moje tvorba

Hoj všici!


Jak jste si už určitě všimli, (Záhlaví, Témata, Název, Tvorba...) mám ráda vlky a kreslení. Vlky jsem začala mít ráda někdy na začátku školního roku a to pak přešlo v absolutní zbláznění vlky. Ano, sice pořád můžu přemýšlet trochu jako člověk, ale velké naděje si nedělám. XD Každopádně jsem ZNOVU kreslila na tabletu a ZNOVU vlka. I když... Jeden z těch obrázků co tu teď uvidíte je kočičí... A taky nic moc. No prostě se podívejte sami!


Vtipné obrázky vlků - a zvířat vůbec!

7. května 2015 v 22:51 | Naomi | 

Ahoooj všichni!


Dnes jsem si pro vás připravila něco úplně speciálního - ty obrázky jsem hledala a upravovala docela dost dlouho, takže se snad aspoň jeden zalíbí! podle mě jsou opravdu vtipné, a taky jsem se snažila vybrat vtipné, ale ne moc známé, aby nebyly okoukané! U některých jsem se mohla rozmlátit smíchy - to se prostě nedalo! I když vtipných obrázků s vlky není moc, tak a by toho tady nebylo málo, přidávám ještě pár dalších! a tady úvodní vtipný obrázek! XDFotky - Bílí vlci

3. května 2015 v 21:55 | Naomi |  Moje tvorba

Ahojdá!


Takže, znovu se hlásím s dalšími fotkami vlků - tentokrát jsou bílí. S kámošem jsme byli v zoo Olomouc a ti vlci byli o mooooc přátejštější než minule! Pobíhali kolem klece a jediné co jim bránilo přitisknout se až na plot, byl elektrický ohradník. Jeden z nich mi olíznul ruku! Podle našich skromných předpokladů to byl alfa, následnován svou věrnou družkou. Za ním se vydával Beta pár, který mu pomáhal s odháněním cizích psů. Pak tam byl asi dost mladý Gamma nebo Delta. A pak tam byly asi dvě vlčata, jedno z nich pak při krmení, které bylo docela masakr, ukradlo největší kousek masa. A najdete tui nějaká videa!